DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SYSTEMIE GRAPHITE ENERGY+

13-04-2022

 

System GRAPHITE Energy + to nowoczesna linia przenośnych elektronarzędzi akumulatorowych, która znacznie ułatwia i przyspiesza pracę - zarówno zawodowcom jak i domowym użytkownikom.

 

CZYM JEST SYSTEM ENERGY +

Najważniejszą cechą systemu Energy + jest uniwersalność. Elektronarzędzia tej linii zasilane są akumulatorami tego samego typu, dzięki czemu użytkownik może dowolnie konfigurować zestawy swoich urządzeń oraz ilość baterii potrzebnych do ich zasilenia. Konsument ma do wyboru dwa uniwersalne akumulatory Li-on 18V, o pojemnościach 2Ah (czas ładowania 60 min) oraz 4Ah (czas ładowania 120 min).

 

System Energy + wyróżnia:

 

-mobilność - narzędzia nie są ograniczone przewodem zasilającym

 

-wydajność - akumulator może być doładowany w dowolnym momencie, bez ryzyka utraty pojemności

 

-komfort pracy - dla prac na wysokości można wybrać lżejszy akumulator, a gdy ważny jest długi czas pracy można skorzystać z cięższego ale większej pojemności akumulatora, podczas gdy same urządzenia cechuje wysoka ergonomia oraz nowoczesny design

 

-kompatybilność – w ramach systemu Energy+ istnieje możliwość współdzielenia akumulatorów przez różne typy narzędzi

 

Produkty linii Energy+ wchodzą w skład marki GRAPHITE. Elektronarzędzia przeznaczone są do intensywnego użytkowania przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Produkty Energy+ są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

TRZON OFERTY

 

Podstawą systemu Energy+ stanowią popularne wiertarko-wkrętarki, także z silnikami bezszczotkowymi oraz modele z udarem. Uzupełniają je zakrętarka udarowa, klucz udarowypilarka szablowa doskonale sprawdzające się przy pracach konstrukcyjnych i mechanicznych. Dla użytkowników aktywnych stolarsko jest wyrzynarka i pilarka tarczowa. W ofercie znajduje się także urządzenie wielofunkcyjne, które jest już doskonale znane każdemu i doceniane zarówno przez profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Młotowiertarka akumulatorowa to także coraz częściej wybierany produkt przez instalatorów i wykończeniowców z racji braku ograniczenia przewodem zasilającym i ułatwionej pracy na wysokościach.

 

Ofertę uzupełniają elektoktronarzędzia do pielęgnacji ogrodu takie jak: podkaszarkanożyce do żywopłotu oraz dmuchawy.

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYTRZYMAŁOŚĆ

 

Akumulatory systemu GRAPHITE Energy+ zostały wyposażone w wielostopniową kontrolę elektroniczną, mającą za zadanie dbać o bezpieczeństwo użytkownika i chronić narzędzia przed uszkodzeniem. Kontrolowana jest temperatura pracy zarówno podczas ładowania akumulatora jak i podczas jego użytkowania w elektronarzędziach. Także pobór prądu jest na bieżąco kontrolowany i w przypadku ryzyka przeciążenia urządzenia lub akumulatora nastąpi samoczynne uruchomienie zabezpieczenia i odcięcie przepływu prądu. Dzięki takim systemom ograniczone jest ryzyko uszkodzenia, także z winy użytkownika a zarówno akumulator jak i samo elektronarzędzie mają szansę pracować bezawaryjnie dużo dłużej.

 

Oferta GRAPHITE Energy + ciągle się poszerza. Ostatnio linię Energy+ wzbogaciły produkty z silnikami bezszczotkowymi, np.: pilarka tarczowa akumulatorowa bezszczotkowa Energy+ 18V, Li-Ion (58G023) , szlifierka kątowa akumulatorowa bezszczotkowa Energy+ 18V, Li-Ion, tarcza 125mm (58G026) ,młotowiertarka akumulatorowa bezszczotkowa Energy+ 18V, Li-Ion, udar 2.2J, (58G027).

 

Produkty bezszczotkowe wyróżniają się:

 

- większą mocą

 

-najwyższym momentem obrotowym już przy minimalnych obrotach

 

-precyzyjnym, elektronicznym sterowaniem prędkością silnika

 

-podtrzymywaniem prędkości pracy także pod obciążeniem

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi specyfikacjami elektronarzędzi GRAPHITE Energy +.